Домой Новости В новом Кабмине заговорили об упразднении важного социального министерства

В новом Кабмине заговорили об упразднении важного социального министерства

144
2
ПОДЕЛИТЬСЯ

В новом Кабмине заговорили об упразднении важного социального министерстваВице-премьер, пересевший в это высокое кресло с должности министра социальной политики, Павел Розенко заявил, что он не исключает возможности объединения в одну структуру своего бывшего ведомства и Министерства здравоохранения.

Правда, вице-премьер подчеркнул, что такой вопрос не будет реализован в ближайшее время. Наоборот, такое решение будет приниматься в далекой перспективе.

Читайте также: Стала известна настоящая цена голосования за новый Кабмин

«И в Министерстве социальной политики есть колоссальная масса реформ, которые необходимо провести, и в Министерства здравоохранения. Когда их проведут, тогда это будет одно направление», — объяснил Розенко.

2 КОММЕНТАРИИ

  1. Розенко -абсолютно бесперспективный министр, которого повысили непонятно за что. Он думает за то, что хорошо работал. Кроме него это никто не заметил.

  2. Дивне злиття двох галузей медицини та економіки: Думається, що між ними є спільне. Можливо їх об’єднує ст.3 Конституції Украины: «Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.» Життя і здоров’я = соціальна цінність.
    Згідно з Положення Мінохорони здоров’я, то основними завданнями МОЗ є: забезпечення формування та реалізація державної політики у сфері охорони здоров’я, протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним захворюванням;
    Основними завданнями Мінсоцполітики є:забезпечення державної соціальної політики у сфері праці, зайнятості населення, трудових відносин, державного соціального та пенсійного страхування, соціального діалогу, рівних прав та можливостей жінок і чоловіків,у сфері промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, загальнообов’язкове державне соціальне страхування, матеріального забезпечення з метою дотримання прав і гарантій застрахованих осіб;щодо забезпечення державних соціальних стандартів та державних соціальних гарантій для населення;щодо здійснення державного нагляду та контролю за додержанням вимог законодавства про працю, зайнятість населення.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here