Баскетболісти «Прометея» перемогли у запорізькому Меморіалі Гаврилова

589
0

СК «Прометей» показав свою справжню силу і забрав головний трофей Меморіалу Гаврилова. БК «Одеса» посіла друге місце, БК «Запоріжжя» з однією поразкою на турнірі став третім

БК «Запоріжжя» – БК «Прометей» 89:112 (24:28, 16:32, 30:28, 19:24)

«Запоріжжя»: Столлворт (20 + 8 передач), Тітов (4 + 4 підбирання), Міхєєв (3), Шевченко (11 + 4 підбирання), Сіммонс (20 + 6 підбирань) – старт; Кожем’якін, Рендольф (19 + 3 передачі – 4 втрати), Нємцу (3), Херріс (7 + 12 підбирань + 3 передачі + 3 блок-шота – 4 втрати), Буц (2).

Головний тренер: Валерій Плеханов

«Прометей»: Лукашов (18 + 4 підбирання + 4 передачі), Кулпеппер (29 + 4 підбирання + 7 передач + 5 перехоплень), Трент 17 + 6 підбирань + 6 передач), Конате (12), Маєрс (13 + 8 підбирань – 3 втрати), – старт; Антипов (6), Міллер (11 + 4 підбирання), Мальчевський, Сидоров (6 + 4 підбирання – 4 втрати), Унгурян.

Головний тренер: Карліс Мужнієкс

Принциповість цього поєдинку не було меж – надмотивований «Прометей» із Кам’янського (колишн. Дніпродзержинськ) влаштовувала перемога з різницею більше ніж 15 очок, тоді як запоріжці понад усе прагнули залишити головний трофей у себе вдома. Уже на 8 секунді Ренді Кулпеппер відкрив рахунок дальнім кидком, задавши позитивний темп своїй команді. Суперники обмінювалися швидкими атаками, демонструючи результативний і династичний баскетбол. Усередині чверті завдяки Дейонте Сіммонсу запоріжці лідирували – 15:12.

Однак «Прометей» у цей день був на висоті у всіх сенсах. Реалізація 50% дальніх кидків (4/8) давали гостям перевагу за підсумком стартового відрізку – 28:24. Кам’янський клуб продовжував нарощувати потужності. Кулпеппер не мав холостих у своєму набої дальніх кидків, реалізувавши всі три спроби. Гості краще працювали під обома щитами та значно менше робили втрат. Тріо Лукашов – Трент – Сидоров провели успішну серії 3-очкових, довівши позначку переваги «Прометея» до 20 очок у другій чверті.

Широка ротація команди Карліса Мужнієкса зберігала необхідну свіжість і швидкість їхнього колективу. Малік Трент та Макс Конате у дебюті третього відрізку започаткували новий ривок «Прометея», завдяки якому перевага в рахунку сягнула «+30». Запоріжці активізувалися у боротьбі на щитах, змусили суперника робити втрати, завдяки чому скоротили відставання до 18 очок перед вирішальною чвертю. Інтрига знову з’явилася.

Однак «Прометей» втримав високий відсоток влучності, не давши шансів «Запоріжжю» зачепитися за потрібний для себе результат. Ренді Кулпеппер яскраво проявив себе у колись рідному місті, набравши у зустрічі 29 очок. Необхідної підтримки у американця було в достатку, тому «Прометей» завершив поєдинок з необхідною для себе різницею – 112:89.

У ще одному матчі ігрового дня «Одеса» перемогла «Харківські Соколи» 70:56. Таким чином одразу три команди мали по дві перемоги, тому призові місця на турнірі Гаврилова визначалися за кращою різницею у зустрічах цих колективів між собою. «Прометей» посів перше місце, «Одеса» – друге, а запоріжці стали третіми.