Баскетболісти «Дніпра» виявились міцнішим ніж гравці «Запоріжжя»

553
0

Перша половина традиційно напруженого дніпровського дербі пройшла в рівній боротьбі. «Запоріжжю» не завжди вдавалося зупинити атакуючий натиск суперника, але й «Дніпро» допускав в обороні достатньо помилок, щоб дозволити господарям гри не відстати в рахунку. Як підсумок, на велику перерву команди пішли з рахунком 49:50 на користь «Дніпра» після промаху Сталлворта з лінії штрафних у останньому володінні.

У третій чверті у «Запоріжжя» розладналася атакуюча гра, чим не забарилися скористатися гості. «Дніпро» заволодів ініціативою, добре балансував завантаження великих і кидки з периметра, і досить непогано захистився від проходу американських маленьких господарів. Буквально за лічені хвилини дніпряни домоглися переваги в 10 очок, яка потім тільки зростала і в якийсь момент досягла 23 очок (67:90).

Втратити перемогу в цій ситуації Дніпро вже не міг, але українська п’ятірка «Запоріжжя» істотно скоротила різницю в рахунку під кінець зустрічі, змусивши Дениса Журавльова брати незаплановані тайм-аути. І все ж, «Дніпро» свого домігся і продовжив серію невдач для «Запоріжжя».

Наступну гру БК «Запоріжжя» зіграє у неділю проти «Харьківських Соколів». Гра розпочнеться у ПС Юність о 14.00.

БК «Запоріжжя» – БК «Дніпро» — 81:94 (25:25, 24:25, 14:29, 18:15)

Запоріжжя: Столворт (13 + 4 підбирання – 4 втрати), Рендольф (18 + 5 підбирань + 6 передач + 3 перехоплення), Мироненко (13), Шевченко (11 + 5 підбирань), Сіммонс (22 + 4 підбирання) – старт; Липовцев, Тітов (4 + 4 передачі), Нємцу, Міхєєв, Сандул (5 підбирань)

Головний тренер: Валерій Плеханов

Дніпро: Дугат (12 + 4 передачі), Закурдаєв (21), Глєбов (12 + 8 підбирань), Тимофєєнко (8), Корнієнко (7 + 6 підбирань + 3 блок-шоти) – старт; Шундель (4 + 6 передач), Санон (19 + 10 підбирань + 5 передач), Сізов (4), Фесенко (7 + 6 підбирань + 3 блок-шота), Бондарчук

Головний тренер: Денис Журавльов