Баскетболісти «Запоріжжя-ZOG» ледь не створили диво в Одесі

718
0

Неймовірний камбек запоріжців у четвертій чверті все ж не був втілений у першу перемогу БК «Запоріжжя-ZOG» у 2018 році.

Першу половину гри сміливо можна було б назвати двадцятихвилинкою Щепкіна. Олексій ефективно провів цей відрізок закинувши 6 із 8 з гри і 4 – 4 штрафних. 19 очок за цей час є дійсно хорошим показником. Головним «але» лишилося 6-очкове відставання Запоріжжя (53:47), яке утворилося переважно завдяки тому що захист запоріжців надзавдань одеситам не ставив.

В той же час Бєліков і Нофлєт, який вперше виступав перед одеською публікою, достатньо вправно робили свою справу. Словом інтрига зберігалася, але залежала багато в чому від того, як будуть захищатися одесити у другій половині і чи зможуть запоріжці підтримати свого лідера результативними атаками.

Те що біпівці можуть захищатися гості відчули на початку другої половини. Влучний штрафний від того ж Щепкіна на 25-тій (!) хвилині став першим очком для нього і нашої команди загалом після великої перерви. За цей же час команда Олега Юшкіна суттєво наблизилася до своєї першої перемоги у Суперлізі Парі-Матч за останні півтора місяці — 73:56.

Валерій Плеханов спробував урізноманітнити гру навантажуючи більше трисекундну зону і гості скоротили відставання за рахунок очок Валерія Анісімова. Згодом зловив свою гру Андрій Кожемякін і від -16 до середини четвертої чверті залишилося тільки 2 очки.

Інтрига, яку окреслили події першої половини розквітла буйним цвітом, коли той же Анісімов за 2 з половиною хвилини до кінця гри вивів вперед Запоріжжя реалізувавши передачу Щепкіна. Одесити як на те мазали свої кидки, для того щоб хоч якось зламати кураж гостей, вони вдалися до тактики раннього фолу, але запоріжці штрафні пробивали дуже вправно і зайшли у останню хвилину із триочковою перевагою.

У дуже скрутній ситуації одеситів врятував триочковий Артамонова, який зрівняв рахунок трохи більше ніж за півхвилини до кінця гри, а після того як Нікітін реалізував лише один штрафний, йому ж вдалося заграти Белікова і той вивів БІПУ вперед лишивши Запоріжжю на останню атаку менше трьох секунд. Как пише прес-служба БК «Запоріжжя-ZOG», кидок Кондракова з великої відстані виявився не влучним і навіть зробивши неймовірний камбек гості поступилися одним очком, а Одеса здобула першу перемогу у Суперлізі цієї зими.

БІПА — Запоріжжя-ZOG 86:85
(27:23, 26:24, 20:9, 13:29)