Депутат Запорожского горсовета призвал выйти на митинг под здание областной прокуратуры

71
0

Депутат Запорожского городского совета Михаил Прасол заявил, — что прокурор области Валерий Романов «сотрудничает» с бывшим экс-«смотрящим» Евгением Анисимовым. Этому депутат-укроповец посвятил пост на своей личной странице в Фейсбук.

По мнению Михаила Прасола, причиной такого взаимодействия являются некоторые уголовные дела.

«На замовлення і за гроші Анісіма Романов виносить абсурдні підозри ворогам колишнього «смотрящєго»:
1. Першим став Юрій Комісаров, якого по необгрунваному обвинуваченню «закрили» за день до засідання в апеляції по справі щодо банди Анісімова — Гречковського — Бондаренко. Так, з легкої руки сатрапів Романова ключовий потерпілий — пан Комісаров, який багато років боровся проти банди Клоуна, — перетворився на обвинуваченого.
2. Повторне шиття надуманої справи щодо інсценірованного замаху на нещасного «смотрящєго» (яке було театрально зіграно ще в серпні 2014 року) — підозри активним членам Союзу вірмен Запорізької області, яких Анісімов вважає своїми особистими ворогами».

В качестве примера депутат также назвал задержание в зале суда 17 октября бывшего руководителя департамента горсовета Валерия Безлепкина.

«В залі суду заарештували Валерія Безлепкіна — за те, що він відмовився на посаді керівника Департаменту Запорізької міської ради виплачувати неіснуючий борг у розмірі 3 млн.грн компанії Анісімова. Шкода, як стерджує Романов, спричинена Банкруту (!) — вже непрацюючому КП «Основаніє»», — написав Михайло Прасол.
Крім фальсифікації кримінальних справ депутат звинуватив прокурора у «вимагань хабарів з бізнесу та тиску на патріотів, кришування нелегальних видів бізнесу і продажу корупційних та мафіозних справ».

Также политик призвал всех, кто пострадал от действий прокурора, выйти под стены здания областной прокуратуры.

Читать также: «Одеяло смерти»: жуткая видеозапись экологической ситуации в Запорожье

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here