На Придніпровській залізниці тонами крадуть вантажі

1493
1

На днях представники декількох підприємств нашого регіону оприлюднили відкрите звернення до правоохоронців, керівників залізниці та очільників області, у якому йдеться про системні випадки розкрадання вантажів. За декілька місяців збитки сягнули трьох мільйонів гривень.

«Останні місяці ми, (ТОВ «НВП Агрінрол», ТОВ Міроіл», ТОВ « Азов Маст»), зіткнулися з постійними фактами розкрадання наших вантажів при перевезенні їх силами «Укрзалізниці». Залізниця не забезпечує належного захисту вантажу, через що промислові компанії нашого регіону, як і всієї України, постійно втрачають тонни товарів і зазнають мільйонних збитків. Крадіжки досягли таких масштабів, що промисловці готові розглядати альтернативні способи доставки вантажів.

Відзначимо, злочинні угруповання, що працюють на залізниці, наносять багатомільйонні збитки компаніям на території всієї країни, і Придніпровська філія «Укрзалізниці» — один з «передовиків» у рейтингу найбільш ненадійних. Особливо відрізняються тут злодії, які спеціалізуються на паливно-мастильних матеріалах.
Так, 29 вересня представники НВП «Агрінол» в залізничних цистернах на станції «Берда» не дорахувались майже 16 тонн нафтопродуктів, збиток склав близько 400 тисяч гривень.

4 жовтня за заявою про крадіжку олив в поліцію звернулися представники ще трьох компаній, недостачу також виявили на станції «Берда»: в першому випадку — більше 14 тонн олив, у другому — майже 9 тонн, в третьому — сім тонн. Збитки — на мільйони.
Черговий факт розкрадання мав місце 8 жовтня, коли на станції «Берда» Придніпровської залізниці представники виробника нафтопродуктів при візуальному огляді цистерн виявили порушення цілісності пломб. Про цей факт було повідомлено правоохоронні органи. Недостача склала понад 8 тонн, сума збитку — близько чверті мільйона гривень. Представники залізниці коментувати ситуацію, що склалася, відмовилися.

Так як факти мають системний характер, і тривають, незважаючи на всі звернення до правоохоронних органів, ми впевнені, що маємо справу зі злочином, вчиненим за попередньою змовою і групою осіб.
І носить колосальні масштаби. За кілька місяців загальний збиток, отриманий промисловими підприємствами при перевезенні залізницею, склав близько 3 мільйонів гривень.

І, на наш превеликий жаль, ніякої реакції на дані кричущі факти з боку відповідальних осіб Придніпровської залізниці, яка зобов’язана забезпечити збереження вантажів — немає.

Даний лист просимо вважати офіційним зверненням і просимо забезпечити контроль за проведенням слідчих дій:
Начальника ГУНП в Запорізькій області Коміссарова Сергія Анатолійовича;
Прокурора Запорізької області Романова Валерія Петровича.
А також просимо максимально вивчити ситуацію і сприяти її вирішенню:
Голову Запорізької ОДА Бриля Костянтина Івановича;
Директора регіональної філії «Придніпровська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» Кужавського Миколи Сергійовича
З повагою і надією на швидке вирішення ситуації,
ТОВ «НВП Агрінрол», ТОВ Міроіл», ТОВ « Азов Маст»

 

Читать также:  В Запорожье нашли труп со следами пыток