У Мелітополі бійці СБУ вилучили військові засоби ураження та наркотичні речовини (ВІДЕО)

905
0

На Запоріжжі у ході проведення фільтраційних заходів співробітники Управління Служби безпеки України в Запорізькій області спільно з ГУ НП в Запорізькій області вилучили із незаконного обігу військові засоби ураження та наркотичні речовини.
Під час огляду транспортного засобу з іноземною реєстрацією на одному із блокпостів Мелітополького району правоохоронці виявили автомат та два магазини до нього, майже вісімдесят набоїв, пристрій для безшумної стрільби, пістолет, безпілотний літальний пристрій, бронежилет та холодну зброю.
При перевірці вантажного автомобіля однієї з військових частин на іншому контрольно-пропускному пункті правоохоронці виявили приблизно дев’ять тисяч набоїв різного калібру без відповідних супровідних документів.
Також під час навчань правоохоронці вилучили із незаконного обігу велику кількість незареєстрованої травматичної і холодної зброї та наркотиків.
Наразі всі вилучені військові засоби ураження та наркотичні речовини направлені на відповідні експертизи.
У межах відкритих кримінальних проваджень тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.
Усі фільтраційні заходи відбувались у межах антитерористичних навчань проведених Координаційною групою АТЦ при Управлінні Служби безпеки України в Запорізькій області.