Новый вид террора: запорожцы распространяют информацию о ВИЧ-инфицированных иглах в общественных местах

5408
0

В сети Фейсбук активно распространяется статья с предостережениями по поводу смертельно опасных игл, которые встречаются в общественных местах. Отметим, что речь не идёт о нашем городе, но, тем не менее, запорожцы озаботились не на шутку, как указывается, в статье издания Точка зору , альтернативным видом террора. Люди опасаются, что столь жуткие вещи возможны и в Запорожье.

Например, пост со ссылкой на статью опубликовал Владимир Панасович.

Само издание пишет:

«Це дуже серйозно, забезпечте себе і близьких!

У кінотеатрі глядачка сіла на крісло і відчула біль від уколу в нозі. Коли вона придивилася побачила ледве видну голку в кріслі, яка виглядала приблизно на 3-4 міліметра, а також записку:  «ВИ тільки що інфікувалися СНІДом» . Центр по контролю за захворюваннями повідомляє про багато подібних випадках в інших містах, що відбулися нещодавно. Всі голки були перевірені на реакцію СНІДу і виявилися позитивними.

Центр з контролю за Захворюваннями повідомляє:

«Голки почали знаходити в банкоматах. Ми просимо всіх бути уважніше, обережніше, коли вам зустрічається подібна ситуація. Всі крісла в громадському транспорті, поїздах, електричках, літаках треба перевіряти, так як вони несуть можливу загрозу вашому здоров’ю та життю.

Перед тим як сісти – подивіться дуже уважно на спинку і сидіння ». Це новий вид тероризму міжнародного неофіційного союзу ВІЛ-носіїв і хворих на СНІД. Їм втрачати нічого в їхньому житті і тому вони вирішили мстити.

На додаток, Центр просить, щоб ви врятували життя, якщо відправите це повідомлення як можна більшій кількості людей – просто попередження, щоб були уважнішими у громадському транспорті – потенційна загроза існує. Нещодавно один лікар повідомив, що подібний випадок стався в кінотеатрі в місті Делі, столиці Індії, з його пацієнткою. Молода дівчина була заручена і збиралася вийти заміж через два місяці, але пішла в кіно і отримала укол з такою запискою: «Вітаємо у світовій сім’ї хворих на СНІД та ВІЛ-інфікованих».

Лікарі сказали її сім’ї, що проходить близько 6 місяців до того, коли вірус виросте досить потужним, щоб зуміти почати руйнувати системи людського тіла і органи, але дівчина, що стала жертвою може прожити ще 5-6 років.

Через сильний психологічного стресу заражена дівчина померла через 4 місяці. Ми всі повинні бути уважні в громадських місцях – інше в руках Всевишнього.

Просто задумайтеся – ви можете врятувати чиєсь життя або своїх родичів, багатьох друзів, близьких вам людей», — говорится в сообщении.

Отметим, что верифицировать данную информацию довольно трудно, потому как, кроме ссылки на Центр по контролю за заболеваниями, в статье нет никакой более или менее внятной информации и количестве заражённых таким образом людей, комментариев жертв, очевидцев, экспертов, нет дат и мест террора (кроме указания одного случая в Дели, который якобы, имел место быть).