Запорізькі баскетболісти вирішили останній бій за бронзу провести вдома

542
0

Команда Валерія Плеханова не зуміла закрити серію в Дніпрі, залишивши питання відкритим до вівторка. Отже, вирішальнийматч за «бронзу» відбудеться у запорізькому палаці спорту «Юність» 30 квітня о 14:00

БК Дніпро – БК Запоріжжя — 92:77 (30:18, 24:25, 20:21, 18:13)

Дніпро: Мішула (7 + 5 передач), Закурдаєв (29 + 7 підбирань), Глєбов (8 + 6 підбирань), Тимофеєнко (9 + 7 підбирань + 3 перехоплення), Натяжко (0 + 2 підбирання) – старт; Шундель (14), Ревзін (7), Кожем’якін (2), Сізов (4), Фесенко (12 + 7 підбирань + 3 блок-шота).
Головний тренер: Денис Журавльов

Запоріжжя: Холтон (13 + 5 підбирань), Кондраков (11 + 4 передачі – 4 втрати), Мироненко (10), Хілл (9 + 6 підбирань), Пресслі (6 + 6 підбирань) – старт; Буц (4), Овдєєнко (4), Шевченко (13 + 5 підбирань + 4 передачі), Трент (7 + 6 підбирань).
Головний тренер: Валерій Плеханов

Уже протягом стартових 30-ти секунд Закурдаєв і Кондраков обмінялися першими набраними очками, а Максим додав ще «три» для «Дніпра». Закурдаєв продовжив демонструвати свій снайперський хист та в одиночку заробляв бали для команди, досягши позначки у 13 очок поспіль. За рахунку 17:9 на користь «Дніпра» суперники відправилися на медіа тайм-аут. Після паузи Мироненко та Буц швидко нівелювали стартовий ривок господарів, скоротивши відставання – 16:17. Щоправда, до завершення чверті дніпряни повернули собі перевагу. Команда Дениса Журавльова ефективніше стріляла на периметрі (5/9 – 55%), демонструючи загальний відсоток влучань з гри вище ніж у «Запоріжжя». Господарі знову відірвалися у рахунку – 30:18.

На другу чверть підопічні Валерія Плеханова вийшли більш зарядженими. Вселяючий надію ривок 12:2 спільними зусиллями організували Кондраков, Трент, Шевченко і Пресслі. Запоріжці на куражі продовжили домінування. Кондраков зрівняв рахунок, а трохи згодом Холтон вперше у грі вивів «Запоріжжя» вперед 37:36. Переломним моментом стала поява на майданчику головного героя стартових хвилин зустрічі Максима Закурдаєва. «Дніпро» відповів не менш вражаючим ривком 11:0, протягом якого вісім балів приплюсував все той же Закрудаєв. Він перебив свій рекорд у сезоні ще в першій половині, набравши 21 очко. Господарі цього разу не програвали підбирання та ефективно діяли на периметрі, реалізовуючи кожен другий кидок (9/18 – 50%). Завдяки цьому дніпряни втримували переможний результат – 54:43.

У третій чверті запоріжці зуміли покращили гру на щитах, але зі старту солідно відпустили суперника – 45:61. Саме завдяки виграним підбиранням на чужому щиті цю різницю вдалося зменшити до «-8». Постаралися Кіндалл Хілл з Майклом Холтоном, до яких підключився найефективніший гравець «Запоріжжя» Володимир Шевченко. Рахунок 74:64 все ще залишав питання відкритим стосовно переможця перед останнім ігровим відрізком.

Але «Дніпру» вдалося розпочати заключну чверть більш вдало, завдяки чому утворилася перевага «+15». Гостей навпаки підводила реалізація, тож господарі тримали суперника на комфортній відстані 15-17 очок. Дальнє влучання Юрія Кондракова застерегло дніпрян утримувати концентрацію до останніх хвилин, тому господарі надалі відпрацювали без збоїв – 92:77 на користь «Дніпра».