Баскетболісти «Дніпра» беруть реванш у другому матчі бронзової серії із «Запоріжжям»

570
0

Відпустивши суперника у самому дебюті гри – 1:14, запоріжцям не вистачило холоднокровності аби дістати дніпрян на останніх хвилинах

«Запоріжжя» – «Дніпро» 73:81 (21:28 17:18, 18:21, 17:14)

Запоріжжя: Холтон (7 + 9 підбирань + 8 передач – 4 втрати), Кондраков (11 + 5 підбирань + 5 передач), Мироненко (3 + 2 блок-шота), Хілл (13 + 11 підбирань), Пресслі (7 + 5 підбирань) – старт; Шевченко (22 + 2 блок-шота), Буц (4), Трент (2 + 5 підбирань), Овдєєнко (4)
Головний тренер: Валерій Плеханов

Дніпро: Мішула (24 + 5 передач), Закурдаєв (9), Глєбов (12 + 6 підбирань + 5 передач + 3 перехоплення), Тимофєєнко (11 + 10 підбирань), Фесенко (4 + 2 блок-шоти) – старт; Шундель (5), Ревзін (4 + 5 підбирань), Кожем’якін, Натяжко (6), Сізов (6)
Головний тренер: Денис Журавльов

Другий матч серії за бронзу став повною протилежністю першій грі. Тепер уже «Дніпро» взяв шалений старт, отримавши перевагу «+13» менше ніж за п’ять хвилин. У гостей вдавалося майже все, тоді як у господарів нічого. Жодного реалізованого кидка з гри протягом поставили господарів у скрутне становище – 1:14. Усередині чверті на майданчику з’явився Володимир Шевченко, який взяв на себе тягар лідера запоріжців. Вихованець дніпровської школи баскетболу приніс «Запоріжжю» 12 очок. Під кінець стартової десятихвилинки, здавалося, що господарі зможуть вирівняти становище, проте «трьоха» Анатолія Шунделя на останніх секундах чверті залишала різницю відчутною – 21:28.

У другій чверті вже Кіндалл Хілл зробив чергову спробу наздогнати «Дніпро». Запоріжці наблизилися на відстань одного дального кидка, однак такою серією відповіли гості. Олександр Мішула реалізував на периметрі 4/6, Олександр Сізов теж відпрацював без збоїв (2/2 триочкових). Зусиллями своїх лідерів гості віддалилися в рахунку – 38:46, хоч і програвали запоріжцям підбирання.

Друга половина гри розпочалася з ефектного дальнього від снайпера дніпрян – Олександра Мішули. Потім Дмитро Глєбов з лінії штрафних збільшив різницю до 13 очок. У «Запоріжжя» зовсім непомітним був Малік Трент, який нагадував бліду тінь самого себе. «Дніпро» тримався на комфортній відстані – 56:67.

Заключна десятихвилинка розпочалася з продуктивних дій від господарів, зокрема Володимир Шевченко вкотре продемонстрував лідерські якості. Поступово запоріжці почали скорочувати різницю. Наприкінці матчу Валерія Плеханова підібралася на відстань трьох очок. У важливий момент Пресслі та Хілл не влучили по одному штрафному з лінії. У «Запоріжжя» все одно залишався щанс бодай на нічию, але своїми атаками господарі не зуміли розпорядитися як слід. У результаті «Дніпро» втримав перемогу – 81:73.

Тепер серія продовжиться у Дніпрі 25 квітня, де команди зіграють мінімум двічі.