Баскетболісти «Запоріжжя» виграли третій матч серії, вибивши чемпіона в першому раунді плей-оф

214
0

БК «Запоріжжя» приймав сьогодні, 1 квітня, «Черкаські Мавпи» у вирішальному третьому матчі плей-оф Суперліги, в якому визначався учасник півфіналу.

Краще сумбурний старт матчу провели господарі, які у фірмовому стилі активно втікали у швидкі відриви. Саме у фаст-брейках запоріжці набрали 14 з 25 очок за чверть, вигравши першу десятихвилинку. Мавпи мали серйозні проблеми з відсотком влучань, реалізувавши лише 29% спроб, та отримавши 8 очок дефіциту.

У другій чверті команди збавили оберти, засушили гру та пробили цілу серію штрафних — господарі ще до великої перерви виконали 25(!) кидків з лінії, але лише 16 з них досягли мети. Саме цей фактор дозволив господарям втримати перевагу. Мавпи заволоділи перевагою на щитах та трохи краще атакували з дальньої відстані, але виграли другу чверть лише «+2», залишившись із 6-очковим відставанням за підсумками першої половини.

У третій чверті ключовими стали два поспіль влучних дальніх від Шевченка, завдяки яким господарі повернули собі більш комфортну двозначну перевагу. Мавпи мінімально програли 10-хвилинний відрізок, але, що важливіше, почали втрачати перевагу на щитах.

Ікс-фактором Мавп наприкінці матчу став Ткаченко, який став брати гру на себе. Саме його проходи, які часто зупинялись фолами, дозволили Мавпам підтягнутись у рахунку і повернути інтригу — після результативного прохода Янга рахунок став рівним за півтори хвилини до кінця гри. Але кінцівку все ж таки виграли господарі, які краще пробили штрафні наприкінці гри. Отверченко міг зрівнювати рахунок за 15 секунд до кінця матчу, але схибив з-під кільця. Мавпи так і не змогли наздогнати Запоріжжя, поступившись у вирішальному третьому матчі серії.

Отже, 81-80 на користь запоріжців.


ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here