Баскетбольний клуб «Запоріжжя» підсилився 4-ма легіонерами із США

557
0

Підписанням Ламонтрея Харріса БК «Запоріжжя» завершив комплектацію до сезону. Форвард (201 см, 100 кг) народився в американському місті Луїсвілл (шт. Кентуккі). В останньому сезоні 2018/19 студентської кар’єри Ламонтрей захищав кольори команди державного університету міста Мохед Morehead State University, де набирав у середньому за гру 13,6 очка, 8,2 підбирання та 1,6 передачі. Влітку Харріс висував свою кандидатуру на драфт НБА, але не був обраний жодною командою, тому вирішив спробувати свої сили у Старому Світі. Свою європейську кар’єру Ламонтрей Харріс розпочне саме у запорізькому клубі.

Нагадаємо, що з «бронзового» складу команди в цьому сезоні кольори запоріжіцв захищатимуть лише чотири гравці. Керівництву БК «Запоріжжя» та тренерському штабу на чолі з Валерієм Плехановим знову треба будувати команду майже з «нуля». Колишній капітан клубу Станіслав Овдєєнко на мажорній ноті завершив кар’єру гравця і відтепер працюватиме у тренерському штабі БК “Запоріжжя”. Дуже тішить той факт, що вдалося зберегти українських лідерів команди – Андрія Мироненка та Володимира Шевченка. Залишаються в команді Антон Буц та Яків Тітов.

– Також ми взяли двох молодих гравців – Іллю Нємцу і Івана Міхєєва. Вони досить перспективні і сформовані гравці, та долучалися до лав молодіжної збірної України. Ми сподіваємося, що в ході підготовки і протягом сезону вони втягнуться і будуть виконувати роль основних гравців на рівні команди Суперліги, – розповів президент БК «Запоріжжя» Віктор Стельмаков.

Задля необхідної глибини в ротації задньої лінії команди, БК «Запоріжжя» підписало одного з кращих гравців національної збірної України з баскетболу 3×3 Андрія Кожем’якіна. І, як завжди, запорізький клуб спробує стати і цього року відкривачем американських талантів. Окрім вищезгаданого форварда Ламонтрея Харріса, гравцями БК «Запоріжжя» стали форвард Дейонте Сіммонс (205 см, 101 кг) та два захисники Лью Столлворт (185 см, 91 кг) і Брендон Рендольф (188 см, 86 кг). Майже всі новачки-легіонери прибули до нашого міста і вже беруть участь у тренувальному процесі БК «Запоріжжя»

Новий чемпіонат знову обіцяє бути цікавим — клуби-лідери проводять серйозну ротацію, в Україну знову їдуть якісні легіонери. Тож БК «Запоріжжя» так само спробує втрутитися у медальні перегони.

– Наша команда в минулому чемпіонаті показала дуже гідний результат, тому цікавість у Запоріжжі до баскетболу, ми думаємо, ще виросте. Тому заздалегідь запрошуємо вболівальників на наші матчі. до того ж, вже розпочато продаж абонементів на новий сезон. Першу домашню гру наша команда зіграє 4 жовтня з МБК «Миколаїв». А познайомитися з новим складом команди можна буде 13-15 вересня в палаці спорту «Юність» на традиційному Кубку Гаврилова, – наголосив президент БК «Запоріжжя» Віктор Стельмаков.