У Запоріжжі отруїли кількох безпритульних собак (Відео)

237
1

Невідомі отруїли кількох безпритульних собак, які мешкали у спеціально облаштованих волонтерами будках поблизу автостоянки у Хортицькому районі Запоріжжя. Місцеві мешканці звернулися до поліції, аби знайти винних.

Волонтерка Ганна Бондаренко каже: під її наглядом знаходиться 25 безпритульних собак. Сімом із них кожного року роблять щеплення. Для них волонтерка біля свого будинку на вулиці Запорізького козацтва побудувала будки. Матеріали для цього надала сусідня школа. Інші собаки проживають на автостоянці поруч.12 листопада близько третьої години дня, їй зателефонували та повідомили, що безпритульні собаки, якими опікувалася жінка, б’ються в конвульсіях. Дві тварини загинули на місці, ще одну вдалося врятувати, повідомляє zp.suspilne

У відділі комунікацій Національної поліції області повідомили, що за фактом отруєння собак у Хортицькому районі наразі проводиться перевірка.А вже через декілька днів після отруєння тварин волонтерка Ганна Бондаренкона своїй сторінці у фейсбук повідомила, що господар автостоянки, на якій мешкають собаки, дав розпорядження охоронцям прибрати з території будки та собак.

— «На сьогоднішній день почастішали скарги від людей, що безпритульні собаки роблять шкоду автомобілям — шкрябали їх, в одній автівці дорогій, під капотом вирвали всю проводку, рвуть тенти, якими накриті автівки, наносять значну шкоду, яку потім доводиться оплачувати. На це закривалися очі, собаки — є собаки, але коли вони почали нападати на людей, я розібрався в ситуації і з’ясував, що один волонтер самовільно навіз туди будки, і розплодив там безпритульних собак, їх там дуже багато. Люди не можуть пройти до своїх автівок, скаржаться, що вони нападають. Собак вони практично не годують, тільки говорять, що підгодовують. Тому ці будки я надав наказ винести за територію автостоянки, і на стоянку собак не пускати» — зазначає власник автостоянки Олег Панасенко.

За словами Олега Панасенка, всі неушкоджені будки охоронці склали за територією автостоянки.

 


1 КОММЕНТАРИЙ

  1. Спасение утопающих — дело рук самих утопающих. Власть этих проблем не видит

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here