В запорожском «Флай-парке» ребенок получил перелом позвоночника

6052
1

Девочке понадобится долгая реабилитация

Как рассказали Верже друзья семьи, в которой произошла трагедия, девочка 7 лет травмировалась на одном из аттракционов.

Как рассказала Анна, мама девочки, в результате падения ребенок получил компрессионный перелом позвоночника и полтора месяца была в больнице. А сейчас девочка находится дома и до мая будет проходить реабилитацию.

По словам посетителей парка, в центре висит объявление о том, что за детьми на территории  парка должны следить родители «администрация ответственности не несёт».

При этом мама пострадавшей девочки говорит, что объявление в парке гласит: «следить за детьми до 6 лет». Ребёнку, получившему травму, 7 лет и мама на тот момент была рядом. Разве что не оказалась за дочкой по всем препятствиям и лабиринтам. Мама говорит, что дочка упала с зоны, которая, по-хорошему, должна быть закрыта.

Напомним, что ранее запорожские родители уже жаловались на «травматичность» парка. «Если родители должны лазать со взрослым ребёнком, то в чём смысл такого развлекательного центра?», — говорит мама девочки.


1 КОММЕНТАРИЙ

 1. Доброго дня!
  Мережа сімейно-розважальних комплексів FLY KIDS надає офіційний коментар щодо випадку травмування дівчинки на території комплексу у м.Запоріжжя, що було зазначено у матеріалі вище.
  29 жовтня 2019 року на території комплексу FLY KIDS у Запоріжжі в результаті порушення правил безпеки травмувалася дівчинка. Відповідно до правил користування атракціонами та публічної оферти, батьки або дорослий, що супроводжує дитину мають слідкувати за поведінкою та дотриманням правил безпеки. Кожен атракціон облаштовано відповідними табличками.
  Дівчинка залізла на конструкцію у басейні з кульками, розгойдувалась та впала з вершини. Під час інциденту батьки були відсутні біля атракціону, що було визнано членами родини та зафіксовано під час телефонної розмови. На свій розсуд батьки транспортували дитину з комплексу на руках. Всі події зафіксовано на камери спостереження. Відділ контролю якості та дирекція неодноразово зв’язувалися з рідними дівчинки щодо стану дитини. Пізніше батьки звернулися до поліції для перевірки стану атракціонів. По факту перевірки жодних порушень не було виявлено, все обладнання парку відповідає нормативам безпеки.

  Додатково надаємо інформацію, що під час інциденту дівчинка не брала участі в анімаційній чи розважальній програмі, а самостійно пересувалася територією парку. Аніматори згідно з робочою інструкцією проводять анімаційні програми та не повинні спостерігати за діями дітей поза анімаційними програмами. Інструктор залу, згідно з робочою інструкцією слідкує за станом та справністю атракціонів та не має знаходитися постійно біля кожного атракціону. Як було зазначено вище, стан атракціонів визнано справним. Жодних порушень з боку працівників не було.

  Згідно з законодавством України батьки несуть відповідальність за стан та здоров’я своїх дітей. На жаль, недотримання правил безпеки та відсутність контролю з боку батьків стали причиною даного випадку.

  п.с. У разі необхідності будь-яких уточнень, будь ласка, напишіть нам запит і ми надамо усю необхідну інформацію.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here