Мэр Запорожья пророчит обыски СБУ в своем кабинете

840
0

Обыски в запорожском аэропорту вынудили подрядчика заморозить все работы на новому пассажирскому терминале.

Напомним, на выходных СБУ изэяла черную бухгалтерию и около полутора миллионов гривен.

Мэр Запорожья Владимир Буряк заявил, что это политический заказ.

«Під час обшуків, окрім матеріалів, необхідних для розгляду справи, порушеної в 2015 році, вилучили також документи за 2019 рік. Зокрема ті, що стосуються капітального ремонту злітно-посадкової смуги та будівництва терміналу.

Пуско-налагоджувальні роботи тепер неможливі. Під загрозою й запуск нових рейсів, на які сотні запоріжців та мешканців інших міст вже придбали квитки, спланували поїздки.
Не виключаю, що це і було головною метою організаторів обшуків!

Проведено галасливі виїмки документів: вилучили оргтехніку і навіть кошти підрядників. У результаті об’єкт блокований і паралізований на невизначений термін.

Оскільки нічого суттєвого не виявлено, впевнений, обшуки в найближчий час відбудуться в будівлі Запорізької міської ради і в моєму кабінеті «для картинки». Це залишу без раціональних коментарів.

У чому предмет спору між громадою та Києвом? Це концесія. По суті, в нас нахабно хочуть відібрати об’єкт, в який вкладені кошти громади Запоріжжя, залишивши нам борги, кредити, а собі забрати весь майбутній прибуток. Чи можемо ми промовчати і піти на такий варіант? Звичайно ні!

Чи є в сьогоднішній ситуації політика? Однозначно вона присутня. Зверніть увагу, атаки йдуть повсюдно й на моїх колег – мерів великих міст: Києва, Харкова, Дніпра, Одеси, Львова. Причина? Сподіваюся, вам вона зрозуміла. Але я переконаний – вибори потрібно вигравати в чесному бою, йдучи до людей, пропонуючи кращі програми і показуючи справи, а не порожні слова.

Якою є моя стратегія в цій ситуації:
1. Максимальна відкритість, щоб не було спекуляцій і різних пересудів. Якщо хтось винен – правоохоронці, займайтеся! Але роботу підприємства розблокуйте, аеропорт потрібен людям сьогодні!
2. Ми однозначно будемо апелювати до вищих юридичних інстанцій. Ми всі живемо в законодавчому полі.
3. Депутати міської ради та міська влада сформулюють найближчим часом свою позицію щодо ситуації в аеропорту на адресу Президента. І вона буде рішучою.

Мені дуже приємно, що останні події об’єднали запорізьку громаду. Люди не сприйняли цю атаку, місто завирувало, як ніколи.
Від себе щиро дякую всім запоріжцям за справжню громадянську позицію», — сообщил мэр Буряк.