Старух закликав мешканців Запоріжжя і області утеплювати оселі: ДЕТАЛІ

1996
0

Сьогодні, 15 серпня, голова ЗОВА розповів про можливу евакуацію населення, підготовку до опалювального сезону та початок нового навчального року.

Питання обговорювалися на нараді керівників структурних підрозділів Запорізької обласної військової адміністрації, яка пройшла під головуванням Олександра Старуха.

Насамперед керівник ОВА розповів про стан справ на Запорізькій атомній електростанції. Очільник регіону зауважив, якщо ситуація буде загострюватися, то будуть вживатися невідкладні заходи. Тому, вже зараз треба проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо можливих загроз, їх наслідків та необхідності евакуації з території, прилеглої до ЗАЕС.

Під час наради обговорили й підготовку до опалювального сезону. Директор Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва ЗОВА Віталій Литвиненко зазначив, що у місті Запоріжжя готуються котельні для подальшої експлуатації, у тому числі триває робота з накопичення вугілля. Стосовно тимчасово окупованих територій посадовець зауважив, що ці питання будуть розглядатися окремо.

Але вже сьогодні обласна влада рекомендує, за можливості, утеплювати оселі та проводити термомодернізацію житлових будинків. У випадку, якщо буде відсутнє газо й електропостачання, керівництвом області та міста прийматимуться відповідні рішення щодо евакуації населення в інші регіони України.

Крім того, присутні обговорили питання безпеки учнів під час навчального року  та ситуацію на споживчому ринку області.

Джерело: ЗОВА

Звіт від Генштаба ЗСУ щодо війни Росії проти України: 173 доба