В ЗОВА розповіли про ситуацію на Запорізькому напрямку: 190 доба війни

1987
0

В ЗОВА надали звіт щодо ситуації по Запоріжжю та області. Захисники Запорізького краю утримують рубежі та дають гідну відсіч російським окупаційним військам.

На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів. Протягом минулої доби ворог здійснив обстріли позицій українських захисників застосовуючи при цьому танкове озброєння, реактивну та ствольну артилерію вздовж усієї лінії зіткнення.

За повідомленням ГУНП у Запорізькій області за минулу добу окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру  у районі населених пунктів НОВОАНДРІЇВКА, ОЛЬГІВСЬКЕ, НОВОДАНИЛІВКА, МАЛА ТОКМАЧКА, НЕСТЕРЯНКА, БУРЛАЦЬКЕ, ШЕВЧЕНКО, ЧЕРВОНЕ, ПРЕОБРАЖЕНКА, НОВОІВАНІВКА, ЗАЛІЗНИЧНЕ, ОРІХІВ, ГУЛЯЙПОЛЕ, КАМ’ЯНСЬКЕ.

Надійшло 17 повідомлень про руйнування об’єктів цивільної інфраструктури в результаті обстрілів російськими окупаційними військами.

Ми є в Телеграм-каналі, приєднуйтесь! Аналітика, головні новини країни, світу.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 1682 людини, з них  470– діти.

Джерело: ЗОВА

Щодо радиаційного фону в Запоріжжі та області: дані на 31 серпня