Росія готується до чергової хвилі мобілізації. ДЕТАЛЬНІШЕ

4212
0

Фахівці з американського Інституту вивчення війни (ISW) впевнені, що Кремль готує нову хвилю мобілізації для росіян, це, в свою чергу, погіршить загальну якість російських військ, перекинутих на війну з Україною.

Про це йдеться у тексті чергової аналітичної записки, яка оприлюднена на офіційному порталі закладу.

«Продовження прихованих мобілізаційних заходів і потенційна підготовка до наступної хвилі мобілізації в тандемі з поточним осіннім призовним циклом, ймовірно, створюють значне навантаження на і без того перевантажений російський апарат формування Збройних сил», – йдеться у тексті документу від ISW.

В Інституті також нагадали, що Москва раніше казала, що Путіну не обов’язково підписувати , що указ про формальне завершення періоду мобілізації.

На думку ISW, президент РФ, ймовірно, наказав припинити так звану часткову мобілізацію, щоб звільнити бюрократичний та адміністративний потенціал для призову.

«Однак очевидно, що російська влада ніколи не припиняла мобілізаційні зусилля повністю, а це означає, що обмежена кількість мобілізованих призовників все ще проходить через систему підготовки в той самий час, коли призовники проходять свій власний цикл навчання», – кажуть фахівці.

В ISW додають наступне:

«Наступна хвиля мобілізації в найближчі місяці лише погіршить ситуацію і, ймовірно, погіршить загальну якість російських військ, які будуть перекинуті на фронт в Україні», – зробили висновок аналітики з США.

В Запорізькій області російські загарбники вбили цілу родину, — ФОТО