30.8 C
Zaporizhzhya

У Запоріжжі заборонили відпочивати на воді – подробиці

729
0

Не можна буде відпочивати на березі Дніпра та плавати на воді малими човнами

Фахівці з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськради зазначили, що відвідування місць масового відпочинку на водних об’єктах та виходи в акваторію річки Дніпро на маломірних суднах заборонено. Про це повідомили на сайті Запорізької міської ради. Пов’язано це з постійною загрозою ракетних обстрілів.

«До місць масового відпочинку населення належать земельні ділянки з прилеглим водним простором, призначені для організованого відпочинку населення на прибережних захисних смугах, водних об’єктах або островах, та водні об’єкти, на яких розташовані засоби розваг і атракціони. Відвідування місць масового відпочинку на водних об’єктах міста Запоріжжя — заборонено. Також заборонені виходи в акваторію річки Дніпро на маломірних суднах – надувних, моторних, вітрильних човнах, байдарках каяках тощо», — зазначила головний спеціаліст сектору загальної організаційної кадрової роботи управління з питань попередження надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськради Марія Бокова.

Разом з тим фахівці системно проводять дослідження якості води та піску на пляжах міста.

Як зазначають у відокремленому підрозділі «Запорізький відділ ДУ «Запорізький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України», на початку червня було  відібрано проби води та піску на узбережжі річки Дніпро.

Зокрема на пляжах  «Центральний», «Правобережний», по вул. Л. Шмідта, у зоні відпочинку Комунарського району і таке інше. За результатами досліджень у пробах річкової води на мікробіологічні та санітарно-хімічні показники зареєстровано перевищення нормативів. Тож, мешканців міста закликають бути особливо обережними. Не наражати на небезпеку себе та своїх близьких.

Також ми писали, що під час перевірки якості питної води у Запоріжжі в ній виявили відхилення. За добу 13 червня фахівці обласного лабораторного центру дослідили 13 проб питної води, з них відхилення від норми виявили у двох.