Депутат Прасол предупредил о возможных провокациях «титушек» на выборах (ВИДЕО)

429
0

Депутат Запорожского горсовета Михаил Прасол опубликовал на своей странице Facebook видеообращение, в котором призвал всех запорожцев объединиться и защитить свои голоса на парламентских выборах  21 июля. Также депутат сообщил, что располагает информацией о возможном возникновении искусственных провокаций и политических диверсий в день выборов.

https://www.facebook.com/deputatprasol/videos/335472883997030/

«Дуже неприємно, що ці перегони походять доволі брудно. На поверхню сплили багато клонів та клоунів. Також мені стало відомо, що одна із політичних сил має намір привезти до Запоріжжя  близько чотирьохсот так званих «тітушек» з метою проведення провокацій під час виборів. Я закликаю усіхзапоріжців та продемократичних кандидатів у народні депутати від міста та області об’єднатися і провести цівиборичесноі демократично.  Я нікому не дам вчиняти політичні диверсії, тому що місто Запоріжжя — це моє рідне місто і я буду особисто знаходитись на дільницях, що контролювати процес виборів. Нам треба захиститизаконневолевиявлення людей на шляху до розбудовисучасної України», — заявил в своем видеообращении кандидат в народные депутаты по округу 76 Михаил Прасол.

Вместе с тем он призвал всех участников избирательного процесса сообщать емулично по телефону или через соцсети о любых проявлениях провокаций или попытках сфальсифицировать выборы.