Унікальний формат Всеукраїнської діджитал-олімпіади зацікавив запорізьких школярів

176
0

Восени 2019 року освітній проект «На Урок» провів безкоштовну інтернет-олімпіаду серед учнів 1-11 класів, у якій узяли участь пів мільйона дітей України.  Запорізький край продемонстрував високу зацікавленість, адже до конкурсу долучилися майже 37 тисяч учнів.

Щосезонні діджитал-олімпіади «На Урок» проводяться з 16 предметів та пропонують новий підхід проведення конкурсів. За результатами осінньої олімпіади 2019, Запорізька область виявилася «найобізнанішою» у предметі «Я досліджую світ», трохи поступаються місцями предмети початкової школи і трудове навчання, а найулюбленіший предмет серед запорізьких школярів – інформатика.

Українці звикли до традиційного формату олімпіад: коли найкращі учні конкурують між собою та їдуть у інший навчальний заклад або місто. Натомість «На Урок» запропонував новий підхід: узяти участь у змаганні може будь-який учень, незалежно від шкільних оцінок та місця проживання. Окрім того, завдання конкурсу перевіряють не тільки знання предмету, а ще й ерудицію та креативність. По проходженню діджитал-олімпіади кожен учасник та вчитель отримує нагороди.

Найвищі показники знань продемонстрували такі школи Запоріжжя:

  1. Бердянська ЗОШ №5
  2. Бердянська школа-інтернат
  3. Запорізька гімназія №28
  4. Богданівський НВК
  5. Мелітопольська ЗОШ № 17

Низька конкуренція, рівний доступ до освіти та її діджиталізація – напрямок руху, який обирає не тільки українська освіта, але й запорізькі школярі 21 століття.

Дізнатися більше про діджитал-олімпіаду можна на сайті Освітнього проекту «На Урок». 


ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here