Затримано злочинців, які підривали банкомати в Запоріжжі

587
0

В минулому році в м. Запоріжжя мали непоодинокі випадки підривів банкоматів та привласнень коштів, які знаходились в них. Розслідуванням вказаних злочинів, працівники управління стратегічних розслідувань у Запорізькій області встановили причетність до вказаних злочинів членів міжрегіональної організованої групи, до складу якої входили колишні працівники поліції, та мешканці міст Запоріжжя і Харків.

За версією слідства, зазначена ОЗГ, упродовж тривалого часу здійснювала крадіжки грошових коштів з банкоматів, шляхом їх підриву, та причетна до понад 5-ти таких фактів на території Запорізької та Харківської областей.

10 квітня 2020 року оперативниками управління стратегічних розслідувань у Запорізькій області та управління карного розшуку ГУНП в Харківській області затримано організатора та виконавця вищезазначеної злочинної групи, які причетні до вчинення ряду тяжких та особливо тяжких злочинів.

Затримання правоохоронцями фігурантів зазначеного розслідування відбулося під час чергового факту заволодіння грошима у м. Харків, де злочинці, як і в інших випадках, підірвали банкомат та викрали понад 1 млн. грн.
Проведеними обшуками у членів злочинної групи виявлені викрадені гроші.

Вместе