Діти і молодь Запорізької області висловили подяку ветеранам за допомогою своїх художніх робіт

228
0

«Дякуємо вам, ветерани!» — така обласна благодійна акція пройшла в Запорізькій області напередодні 75-річчя Перемоги у Другій світовій війні серед учнівської молоді.

Ініціативу привітати таким чином ветеранів, а молодому поколінню запоріжців прищепити шанобливе ставлення до національної історії українського народу висловили Запорізька обласна рада і комунальний заклад «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради.

До участі в конкурсі долучились учні закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти, вихованці закладів освіти віком від 7 до 21 року.

За словами директора комунального закладу «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Наталії Кузнєцової, на адресу центру надійшло близько 700 робіт від юних художників з усієї Запорізької області.

— В умовах карантину, на жаль, неможливо організувати «живі» зустрічі дітей із ветеранами. Але такий конкурс – з двобічним рухом. З одного боку, діти, малюючи свої картини, замислюються над подіями страшної Другої світової, пропускають через свої душі подвиги своїх дідів-прадідів. З іншого боку, солдати Перемоги отримують живі докази того, що їхні подвиги не забуті і будуть жити в віках, — підкреслив керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко.

Цими днями роботи запорізьких дітлахів та підлітків вже «роз’їхались» по ветеранам – представники Запорізької обласної ради та волонтери вручають їх солдатам Перемоги разом із продуктовими наборами. Деякі ветерани вже прикрасили свої оселі дитячими роботами.


ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here