Догляд за срібними каблучками

148
0

Незалежно від того, скільки коштує срібний перстень, за умови правильного догляду він здатний послужити гранично довго і виглядати, як новий навіть через роки носки. У срібла є чимало переваг, серед яких універсальність, доступність, чудовий зовнішній вигляд, але з часом благородний метал темніє, втрачаючи свій блиск і привабливість. Грамотне зберігання і своєчасний догляд допоможуть не допустити зносу прикрас. Де купити срібні кільця, знають усі, зробити це можна тут. А ось як правильно їх чистити, відомо не всім. Пропонуємо виправити це.

Як доглядати за сріблом

Навіть самі модні срібні кільця темніють, в невеликі тріщини забивається бруд, і зовнішній вигляд прикрас істотно погіршується. Щоб цього не допустити рекомендується дотримуватися простих, але ефективних правил:

  • зберігати аксесуар краще в мішечку з м’якої тканини в місцях, куди не потрапляє волога і прямі сонячні промені;
  • варто відмовитися від тримачів, щоб уникнути контакту з повітрям, який провокує потемніння металу;
  • при митті рук прикрасу краще знімати;
  • прибирання, миття посуду та інші заняття з дому також рекомендується виконувати без кілець;
  • вироби зі срібла протираються м’якою тканиною;
  • раз на місяць аксесуари потрібно промивати під теплою проточною водою.

Якщо відвідавши інтернет-магазин срібних кілець, Ви купили прикрасу з камінням, догляд за нею повинен бути особливо акуратним. Щоб не нашкодити виробу, рекомендується відмовитися від жорстких щіток, грубих губок, чищення зубною пастою та іншими абразивними засобами.

Правильна чистка срібла

Якщо Ви вже розібралися, як вибрати срібний перстень і знайшли свою модель, можна дізнатися, які методи застосовуються для чистки таких прикрас. Серед найпопулярніших засобів:

  1. Косметика для ювелірних виробів — склади, розроблені спеціально для догляду за сріблом.
  2. Мильна вода, в якій прикраса промивається, і м’яка тканина, просочена нашатирним спиртом для подальшого протирання аксесуара. Потім виріб промивається під проточною водою і висушується.
  3. Якщо на прикрасу нанесена позолота, її чистять ватною паличкою, змоченою в спирті, а після протирають серветкою.

При чищенні моделей зі срібла з чорнінням не можна користуватися нашатирним спиртом, щоб не нашкодити їм. Також варто відмовитися від кип’ятіння виробів, а прикраси з камінням і складним дизайном краще віддати на професійну чистку.

Срібний перстень купити в інтернет-магазині швидше і зручніше за все. А доглядати за ним краще в домашніх умовах. Це дозволить зберегти його в цілості й схоронності на багато років, не витрачаючи зайві гроші і час.


ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here