В Запорожье непривитых людей будут отстранять от работы без сбережения зарплаты: дата

5375
0

В понедельник, 8 ноября, невакцинированных от коронавируса госслужащих и работников сферы образования отстранят от работы. Зарплата у них сохраняться не будет, идти стаж также не будет.

Об этом во время брифинга сообщил председатель Запорожской ОГА Александр Старух.

8 листопада нещеплених працівників окремих категорій відсторонять від роботи. Нагадаю, що сюди відносяться освітяни та державні службовці. Підкреслюю, що цих працівників відсторонять, а не звільнять. Перевіряти чи отримав працівник щеплення має керівник організованого колективу. Планові чи позапланові перевірки можуть робити державний орган з функцією контролю, до компетенції якого належить той чи інший організований колектив. Зокрема, Державна служба України з питань праці та Міністерство юстиції України, — сообщил Александр Старух.

Чтобы не лишиться работы, госслужащих и работников сферы образования призывают вакцинироваться. Сделать это можно на выходных.

Зараз є всі види вакцин, працюють вакцинальні пункти. Тому закликають всіх вакцинуватися. Якщо в будній день ви на роботі зайняті, то щепитися можна в суботу або неділю. Пункти працюють і на вихідних, — обратился к запорожцам председатель Запорожской ОГА Александр Старух.

Читайте также:

В Запорожье на месте стадиона «Олимпийские надежды», постоят многоэтажку

В Запорожье пункт вакцинации от ковида откроют возле церквей