«Це означатиме третю світову війну»: Зеленський про наслідки переговорів з главою РФ

3140
0

Президент України Володимир Зеленський заявив, що готовий до переговорів з Путіним, який розв’язав війну в Україні, для миру, але вважає, якщо вони зазнають невдачі, це означатиме, третю світову війну.

Про це Зеленський сказав в інтерв’ю CNN.

«Я готовий до переговорів з ним (Путіним). Я був готовий протягом останніх двох років. І я думаю, що без переговорів ми не можемо завершити цю війну. Я думаю, що ми повинні використовувати будь-який формат, будь-який шанс, щоб мати можливість вести переговори, можливість розмовляти з Путіним. Але якщо ці спроби не вдадуться, це означатиме, третю світову війну», — сказав глава держави.

Президент України закликав продовжити переговори з РФ, попередивши, що в іншому випадку втрати Росії будуть величезними.

«Ми завжди наполягали на переговорах. Ми завжди пропонували діалог, пропонували рішення для миру. І я хочу, щоб мене зараз почули всі, особливо в Москві. Настав час зустрітися. Час поговорити. Настав час відновити територіальну цілісність і справедливість для України», — сказав президент України.

В ОПЗЖ назвали «розправою» рішення РНБО, партія планує «відновитися»