Війна. Ситуація щодо вторгнення РФ станом на ранок 28 серпня: Запорізький напрямок, ФОТО НАСЛІДКІВ

2531
0

Сьогодні вночі, як ми писали, ворог завдав удару по обласному центру та гатив по м. Оріхів.

Російські військові поцілили в цивільні об’єкти.  Двоє людей отримали легкі осколкові поранення. Руйнувань зазнали житлові  будинки.

Про це повідомив Олександр Старух.

Ворог діє цинічно та підступно. Вночі завдає ударів по абсолютно мирнім об’єктам  наших міст.

Противник сто вісімдесят шосту добу веде повномасштабну  збройну агресію проти України. Захисники Запорізького краю утримують рубежі та дають гідну відсіч російським окупаційним військам.

На Запорізькому напрямку ситуація за останню добу не зазнала суттєвих змін. Противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів. Протягом минулої доби ворог здійснив обстріли позицій українських захисників застосовуючи при цьому танкове озброєння, реактивну та ствольну артилерію вздовж усієї лінії зіткнення.

За повідомленням ГУНП у Запорізькій області за минулу добу окупанти обстріляли інфраструктуру  у районі населених пунктів ЗАПОРІЖЖЯ, ТАВРІЙСЬКЕ, КАМ’ЯНСЬКЕ.

Надійшло 28 повідомлень про руйнування об’єктів цивільної інфраструктури в результаті обстрілів російськими окупаційними військами.

Протягом минулої доби проводилась евакуація цивільного населення з тимчасово окупованої території. Евакуйовано 1583 людини, з них  482– діти.

 

РФ почала мобілізовувати чоловіків із Московської та Ленінградської областей, буряти закінчилися