Після легалізації грального бізнесу Україна займатиме 2-е місце в СНД

445
0

Експерт з азартних розваг і ігрової практики на території Росії і СНД Ілля Мачаваріані прояснив поточну ситуація в області онлайн гемблінга.

Керуючий відділу по азартних розваг і ігрової практики Dentos на території Росії і СНД Мачаваріані недавно виступив з промовою на саміті SBC Barcelona-Digital. З його слів прояснилася поточна ситуація в області онлайн гемблінга на території СНД. Під час виступу він заявив, що основним фактором вважається наявність закладеного фундаменту на території СНД в сфері гемблінга. Зокрема мова йде про Україну, де стали активно приймати закони, що регулюють гральний бізнес. На його думку, це дозволить не тільки вивести ринок ігрових автоматів (в цю категорію входять онлайн слоти та симулятори карткових та настільних ігор) з тіні, а й істотно щорічно поповнювати бюджет податковими надходженнями. Сьогодні видно, що Україна всіма силами намагається відкритися для міжнародної спільноти. Реформування сфери онлайн гемблінга дозволить інвесторам відкривати філії по всій країні, що додатково поліпшить економічні показники, а також заповнить діри на ринку праці.

На думку експерта, вже через кілька років може настати відповідний момент для реальних зрушень в гральному бізнесі по всій території СНД. Головне, щоб роботи в цьому напрямку не припинялися, незважаючи на напружені відносини між деякими країнами.


ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here