Бійці 6-го ОСБ прагнуть повернути тимчасово окуповані території на Запоріжжі

2588
0

Отже, сьогодні ми продовжуємо публікувати думки про війну бійців 6-го окремого стрілецького батальйону (ОСБ), що сформований з добровольців — мешканців Запоріжжя та області, і який наразі успішно б’є окупантів на Донбасі.

Основне питання, що бентежить наших захисників, полягає в наступному: вони хотіли б захищати Батьківщину поближче до рідних домівок, тобто воювати на Запоріжжі. Адже знахабнілий ворог на даний момент контролює більше половини нашого регіону, і тому є нагальна потреба з розмаху дати йому по зубах. Аби він ніколи навіть не думав про те, що може щось там «повторіть».

Ротний 2-ї роти 6-го ОСБ лейтенант Дмитро Присяжнюк, позивний «Ялта»:

— До початку війни працював в головному управлінні Держпраці в Запорізькій області. Коли ворог підступно вдерся на територію України, не вагався ані хвилини — і одразу пішов на фронт добровольцем.

Чесно кажучи, не знав, що наш підрозділ буде воювати саме на Донбасі. Але служба є служба, і готовність захищати свою країну від загарбників нікуди не зникла. Втім, якщо взяти до уваги те, що наразі відбувається у моїй рідній Запорізькій області, хотів би боронити від окупанта саме свій край.

Відзначу, що аналогічної думки дотримується більшість бійців моєї роти, яка налічує 110 воїнів. Справа в тому, що приблизно 80% з них – це мешканці Запоріжжя і області, тому цілком логічно, що вони мають бажання захищати рідний регіон, свої домівки.

І не просто захищати, а повернути все те, що в нас тимчасово відібрали російські окупанти. Хіба це не є нашим моральним правом і обов’язком? Водночас зазначу, що наказ є наказ: якщо командування довірило нам звільняти від агресора саме Донбас, ми будемо це робити й надалі.

Безумовно, зараз ми потребуємо важкого озброєння, аби не тільки протистояти ворогові, а й поступово вибивати його з України. Періодично виникають проблеми із іншим знаряддям — тепловізорами, бронежилетами, аптечками, формою та берцями. Всіх воїнів водночас забезпечити непросто, хоча ці складнощі врешті-решт вирішуються: керівництво ВСУ і волонтери допомагають по мірі сил.

Тому ми, як-то кажуть, не скиглимо і продовжуємо відправляти «рускіх салдат» у відомому напрямку — і наближати свою Батьківщину до перемоги. Все буде Україна! — зазначає Дмитро Присяжнюк.

Далі буде…