Рінат Ахметов передає свій медійний бізнес державі, — причина

2019
0
Олігарх Рінат Ахметов продає медійний бізнес. Інвестиційна компанія SCM йде з медіабізнесу. Про це йдеться у заяві бізнесмена на сайті SCM.

«Я прийняв вимушене рішення про вихід моєї інвестиційної компанії SCM з медійного бізнесу. Цього тижня Медіа Група Україна відмовиться на користь держави від усіх ефірних і супутникових телевізійних ліцензій наших каналів і від ліцензій наших друкованих медіа в Україні. Ми також припинимо діяльність онлайн-медіа МГУ», — йдеться у заяві.

Таке рішення продиктоване набранням чинності законом «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну та політичну вагу в суспільному житті (олігархів)».

«Як найбільший приватний інвестор в економіку України я неодноразово казав, що не був, не є й не буду олігархом. Короткий шестимісячний термін, визначений законом для продажу медіа-активів, і російська воєнна агресія проти України не дають можливості компанії SCM продати медіабізнес на ринкових умовах», – йдеться в заяві.

До медіа-холдингу Ахметова входять телеканали «Україна» та «Україна 24», НЛО TV, Індиго TV, канали групи «Футбол», платформа OLL.TV, Xtra TV, онлайн-ЗМІ segodnya.ua та Vogue.UA.

Читати також:

В Україні каратимуть за ігнорування сигналу повітряної тривоги