Фестиваль українських страв влаштували журналісти-переселенці

14885
0

У Запорізькому Центрі журналістської солідарності НСЖУ відбувся фестиваль українських страв, який в День святого Миколая запропонували влаштувати журналісти-переселенці з Оріхова, Гуляйполя, Бердянська, Енергодара, Якимівки, Лисичанська…

Янк написала на своїй фейсбук-сторінці член Секретаріату НСЖУ Людмила Долженко, до їхньої ініціативи долучилися і запорізькі медійники та ветерани-журналісти.

На свято завітали і почесні гості – волонтери, які надають підтримку журналістам, котрі вимушені були покинуті свої рідні домівки.

 

«Святкове меню було продумане заздалегідь. Неймовірно смачні українські страви – домашні голубці, пиріжки, ковбаски, млинці і навіть справжній козацький куліш та багато різної смакоти, зокрема, і солодощі, скуштували всі, хто завітав на свято.

А воно цього року особливе, бо Святому Миколаю разом з особистим загадували і спільне бажання – якнайшвидшої Перемоги Україні і повернення всіх тимчасово окупованих територій!

 

Про святкові подарунки журналістам-переселенцям подбали співкоординаторки Центру Наталія Кузьменко та Валентина Манжура.

Такі щирі миттєвості дружнього спілкування допомагають відволіктися від тривожних новин і підзарядитися позитивом, якого нині так не вистачає! Дякуємо організаторам за таку натхненну зустріч», — написала Людмила Долженко.