Окупанти підіймають вік «мобілізованих» з ОРДЛО з 55 до 65 років

2040
0

РФ запустила чергову хвилю «мобілізацію» на території Донецької області. Задля збільшення кількості потенційних «призовників» окупанти підвищили віковий ценз «військовозобов’язаних» – з 55 до 65 років.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони.

На окупованих територіях Луганської області по місцевому телебаченню також оголосили мобілізацію місцевого населення.

До лав окупаційної армії активно залучають студентів. Зокрема, всіх учнів Луганського залізничного технікуму офіційно викликають до навчального закладу для проведення «реєстрації». Тим, кому вже виповнилося 18 років особисто телефонує директор училища. Аналогічна ситуація в Луганському медичному університеті – у закладі оголошено про обов’язкове прибуття та реєстрацію студентів старших курсів.

Зазначається, що «мобілізовані» до складу 1 армійського корпусу окупаційних військ вирізняються вкрай низьким морально-психологічним станом та мають застаріле спорядження: екіпірування зразка 1974 року, захисні шоломи 1971 року випуску.

Серед особового складу поширюються чутки та панічні настрої викликані великими втратами особового складу – на окуповані території постійно прибувають важкопоранені та вантажі з тілами. Зокрема, на Луганський м’ясокомбінат привезли шістнадцять знищених «мобілізованих». Один з них – син директора 33 середньої школи Луганська. При цьому, рідним не повідомляють жодної інформації щодо місця за обставин загибелі.

Оккупанты из России похитили журналистов и сотрудников Мелитопольского «МВ холдинга»