Як запоріжці допомагають вимушеним переселенцям та мешканцям прифронтових міст

3861
0

Запоріжці із початку повномасштабної війни допомагають вимушеним переселенцям

У місті вже майже 4 місяці працює Центр координації гуманітарної місії Метінвест. Щодня сотні волонтерів тут формують продуктові набори для вимушених переселенців та мешканців прифронтових міст України.

 

З початку війни сформовано майже 300 тисяч наборів з їжею тривалого зберігання: макаронами, крупами, консервами, олією, печивом тощо. Частина з гуманітарних наборів передається тим, хто опинився в біді та найбільш незахищеним верствам населення. А інша частина наборів формує стратегічний запас на майбутнє.

Волонтери добре комунікують між собою, тож розподілили робочі процеси. Хтось розкладає продукти, хтось носить коробки, хтось їх пакує. Та всі об’єднані спільною метою — допомогти людям, які цього потребують, і наблизити перемогу України.

— Я вважаю, що у цей важкий час потрібно, аби кожен робив щось на благо нашої країни. Волонтерство — це один з основних способів допомогти. Я поєдную роботу на виробництві з роботою у цьому гуманітарному штабі і буду це робити аж до самої перемоги України, — розповів співробітник ПАТ «Запоріжсталь» волонтер Вадим.

 

Раніше “Індустріалка” повідомляла, що людям, які покинули домівки, через російську агресію допомагають продуктами в рамках проєкту «Рятуємо життя» Групи Метінвест, ДТЕК у координації з Фондом Ріната Ахметова.

Нагадаємо, що за 100 днів війни Метінвест прийняв на соціальних об’єктах Запоріжжя понад 6 тис. переселенців. Ці люди отримали житло, психологічну, медичну та гуманітарну допомогу, допомогу у працевлаштуванні.