Використання Енергодарської ТЕС, як військової бази, несе загрозу всьому світу

4544
0
Чим загрожує світу використання росіянами Енергодарської ТЕС як військової бази росповів голова Нікопольської РВА.

Сьогодні вночі росіяни знов обстріляли Нікопольський район на Дніпропетровщині. Ворог використовує найбільшу атомна електростанцію у Європі як військові базу та щит, за яким ховається від ЗСУ.

Про це Відкритому розповів голова Нікопольської РВА Євген Євтушенко.

30% мешканців евакуювалися, інші – тримаються та не хочуть кидати свій дім, підтримують критичну інфраструктуру міста та допомагають один одному. Але коли русня стріляє з «градів», практично за 7 секунд ховаються від небезпеки. При цьому, жодного сантиметру ворогу не віддають. Ось так і живуть під щоденними обстрілами.

«На Нікопольщині накрили з ракетних систем залпового вогню Червоногригорівську та Марганецьку громади. На щастя, минулося без жертв та руйнувань. Тактика нічних обстрілів мирного населення продовжується. Хочу зауважити, що росіяни використовують атомну електростанцію по суті у якості щита, за яким вони ховаються, роблячи свої залпи. Найбільша АЕС у Європі використовується ворогом як військова база. Там є все те, чого там не має бути. І це небезпека як для всієї Європи, так і для всього світу. На жаль, ми маємо мляву та байдужу реакцію від світової спільноти. Вони до кінця не розуміють, як це все може обернутися. Ми спілкуємося з багатьма іноземними ЗМІ, але їх більше цікавить побутова складова ніж така глобальна проблема», – розповів голова Нікопольської РВА Євген Євтушенко.

Як живуть мешканці у постійній небезпеці? Скільки людей евакуювалося? Скільки секунд є у місцевих аби заховатися з урахуванням того, що тривога не встигає спрацювати через близьке розташування ворога? Детальніше про ситуацію на Нікопольщині дивіться у відео. Підписуйтеся