У Запорізькій області відновили електропостачання, пошкоджене внаслідок ворожих обстрілів

3329
0
В ПАТ «Запоріжжяобленерго» розповіли про стан електропостачання у Запорізькій області на 26 липня.

Так, протягом минулої доби ПАТ «Запоріжжяобленерго» відновило енергопостачання 4 160 споживачів.

Зокрема, вчора у Запоріжжя через технологічні порушення в роботі електромереж та пошкодження кабельної лінії електропередачі загалом знеструмлювалися 3 888 домівок, втім до вечора всі вони були заживлені. Про це повідомляє ПАТ «Запоріжжяобленерго» на сторінці у Facebook.

Також внаслідок пошкодження електрообладнання в одній з КТП Новомиколаївського районного відділення погашався один з населених пунктів на території його обслуговування (загалом – 272 споживачі). До кінця дня енергетики повністю відновили їх енергопостачання.

По решті території – у тому числі Гуляйпільському та Оріхівському районним відділенням, а також по Степногірській дільниці (обслуговує Запорізьке районне відділення) – нових відключень не зафіксовано, через активні бойові дії та/ або відсутність доступу до місць пошкодження мереж аварійно-відновлювальні роботи не проводилися.

На ранок в Запорізьких міських електромережах має місце 1 одиничне відключення.

По Василівському, Михайлівському, Бердянському, Приморському, Мелітопольському, Якимівському та Кам’янсько-Дніпровському районним відділенням через дії місцевої окупаційної «влади» доступу до електромереж та актуальної інформації щодо їх стану ПАТ «Запоріжжяобленерго» не має.

Загалом станом на 07:00 26 липня без енергопостачання залишаються 17 691 споживач у 73 населених пунктах Запорізької області:

  • Гуляйпільські електромережі – 11 828 абонентів;
  • Оріхівські електромережі – 4 406 абонентів;
  • Запорізькі районні електромережі (Степногірська дільниця) – 1 456 абонентів;
  • Запорізькі міські електромережі – 1 абонент.

Нагадаємо, у Запорізькій області пролунала серія сильних вибухів: знищена військова база окупантів.